W celu prawidłowego zarządzania firmą w warunkach globalnej gospodarki wolnorynkowej, kadra zarządzająca musi mieć szybki i stały dostęp do rzetelnych danych firmy przechowywanych w formie cyfrowej. Bezpieczeństwo przechowywanych danych i szybki do nich dostęp odgrywają kluczową rolę w niemalże każdym biznesie, a wszelkie zakłócenia w tym zakresie mogą mieć poważne konsekwencje.

 

GSS (Poland) Ltd., bazując na długoletnim doświadczeniu, oferuje Klientom doradztwo, projektowanie, dostawę i serwis w ramach rozwiązań technologicznych zapewniających ciągły i szybki dostęp do danych. Rozwiązania te oparte są o oferowane przez GSS (Poland) Ltd. produkty będące wyznacznikiem jakości i niezawodności na polu pamięci masowych. Zapewniają magazynowanie i zabezpieczanie danych, zarówno te zintegrowane z serwerami - DAS, dostępne poprzez sieci IP - NAS (NFS, CIFS, FTP itp.) jak i poprzez sieci SAN (FC, FCIP, iSCSI itp.). Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, integracji, wdrożeniach i modyfikowaniu tychże rozwiązań, począwszy od pojedynczych kontrolerów i wewnętrznych napędów taśmowych, a skończywszy na całych sieciach SAN i IP łączących wiele rozbudowanych macierzy dyskowych oraz bibliotek taśmowych.

 

Oferujemy macierze dyskowe, biblioteki taśmowe i produkty sieciowe SAN wiodących na rynku firm jak HP, IBM, Brocade, Cisco.